Baristokrat

Baristokratas

daiktavardis
  1. aristokratiškas baristas (kavavirys).
    „Ankstų rytą baristokrato šypsena bei šviežios kavos aromatas lydėjo skubančią į traukinį liaudį."


BARISTOKRAT yra mūsų šeimos verslas, atsiradęs iš meilės kavai ir žmonėms, su tikslu pasiūlyti geriausią galimą kavos kokybę renginiuose.

BARISTOKRAT veiklą su žmonos ir brolio pagalba pradėjau 2017 metų liepos mėnesį ir dar tą vasarą spėjome sudalyvauti keliuose didesniuose muzikos festivaliuose, tokiuose kaip MĖNUO JUODARAGIS.


Mūsų istorija

Baristokrat

2013 m. – Pirmieji rūšinės šviežiai paskrudintos kavos gurkšniai, pirmosios degustacijos ir dar daug kitų pirmų kartų kavos kelyje. Mano kavos kelionė prasidėjo dirbant pardavimų vadybininku ilgiausiai Lietuvoje skrudinančioje rūšinę kavą įmonėje.

Baristokrat

2017 m. – Atidariau Elska Coffee kavinę, tačiau vos po 2 mėnesių nuo jos atidarymo išsiskyrėme su partneriais. Tuomet sugalvojome BARISTOKRAT pavadinimą ir nuo čia prasidėjo mūsų istorija.

Baristokrat

2018 m. – Atidariau pirmąją BARISTOKRAT kavinę LINK verslo centre, tačiau po pusės metų nusprendėme šią kavinę uždaryti. Tuo pačiu, pradėjome dalyvauti įvairiuose renginiuose vasaros metu.

2019 m. – Per visą vasaros sezoną jau turėjome tik vieną laisvą savaitgalį, o nuo rugsėjo mėnesio atidarėme kavinę Vilniaus Geležinkelio Stotyje.

Baristokrat

2020 m. – Prieš pat pirmąjį karantiną vykusiame Vilnius Coffee Festival dalyvavau kaip techninis teisėjas, tad metai prasidėjo su naujomis labai įsimintinomis patirtimis. O tada teko trumpam sustoti dėl pirmojo karantino. Jam pasibaigus, turėjome renginiais užimtus visus savaitgalius iki pat rudens. O rugsėjį nusprendėme atidaryti antrą kavinę Vilniaus Autobusų Stotyje.


Baristokrat Specialty

Net jeigu Jums skaniausias kavos gėrimas yra dvigubas espresas, vis tiek kartais galbūt norisi paragauti naujų skonių, naujų derinių, kažko įdomaus. Mums taip pat! Todėl po truputį pradėjome ieškoti įdomių kavos gėrimų, kuriuos galėtume pasiūlyti savo klientams. Kai kuriuos gėrimus sukūrėme specialiai renginiams ir jų temoms.

Dolphins Rock

Dolphins Rock

Mint – Citrus Fruit – Espresso

Orange Classic

Orange Classic

Orange Juice – Espresso – Orange Bitter

Marsh Magic

Marsh Magic

Cranberry Juice – Thyme – Espresso
Šiuo metu neturime

Beetroot Latte

Beetroot Latte

Beetroot Juice – Caramel – Espresso
Šiuo metu neturime

Sunshine Tonic

Sunshine Tonic

Tonic – Grapefruit Juice – Rosemary – Espresso


Mes Instagrame

Naujos paskyros registracija

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite arba Atstatyti slaptažodį